Darczyńcy

 

Darczyńcy, Dobrodzieje, Sponsorzy, Ludzie dobrej woli... Nie ważne jakim zwrotem można określić tych wszystkich, którzy nam pomagają. Najważniejsze jest to, że te prywatne osoby, instytucje, firmy, to osoby, które otworzyły swoje serca na naszą grupę i wspomogli to dzieło pielgrzymkowe.

Za Wasze wszelkie wsparcie, za przekazane środki finansowe, materialne, za przekazane jedzenie na rzecz pielgrzymów grupy Seledynowej, składamy wielkie podziękowania i zapewniamy o naszej modlitwie.
Pielgrzymi to przede wszystkim osoby młode, które na obecnym etapie swojego życia nie posiadają jeszcze własnego źródła utrzymania, a swoje zamierzenia realizują tylko w oparciu o pomoc rodziców. Sytuacja materialna wielu rodzin sprawia, że młodzież nie korzysta z wakacyjnego wypoczynku.
Udział w Pielgrzymce również wiąże się z pewnymi kosztami, których nie jesteśmy w stanie pokryć jako wspólnota pielgrzymkowa. Celem obniżenia kosztów, by osoby nie mogące ich pokryć, mogły kroczyć w pielgrzymce, co roku poszukujemy wsparcia wśród wielu firm, instytucji, osób prywatnych. Każda forma pomocy jest dla nas cennym wsparciem.
Firmy, instytucje, bądź też osoby prywatne, które chciałyby udzielić wsparcia naszej grupie pielgrzymkowej (zarówno od strony technicznej lub też materialnie) prosimy o kontakt z przewodnikiem grupy, ks. Maciejem Drozdem.